Det har gått 10 uker siden vi vi hadde vår store feiring av klubbens 25 år i Tällberg. Og det jo ble en minnerik helg som vi har vært inne på tidligere. Bare gode tilbakemeldinger fra våre gjester.
Her kommer utklipp fra siste nummer av magasinet MC Folket som kommer ut i Sverige. De var til stede på treffet vårt og har laget en fyldig reportasje. Håper det er mulig å lese teksten fra pdf-filene. Svenskene har sin egen dialekt også når det gjelder betegnelse på MC. Vår heter altså Panna, eller Pannor i flertall. Kult.
Nå står vinteren for dør, men vi er allerede i gang med planlegging av neste års treff. Stikkord er Vestland med fjord og slott, vi kommer tilbake ganske snart. Ha en god november alle sammen (hvis det er mulig).